Team

Team

Al meer dan 25 jaar bestaat ons Akzent team uit eerlijke professionals die allen hun vak geleerd hebben. Jarenlange ervaring en plezier op het werk vormen de basis van ons succesvolle bedrijf.

Samen zorgen wij ervoor dat u volledig tevreden bent, van advies tot installatie en natuurlijk ook daarna.

"Welkom in de keukenwereld van Akzent".

Stefan Haverland

Geschäftsführung
Verkauf von Küchen
Tel: 05921-722112
haverland@akzent-kueche.de

Ralf Völlink

Geschäftsführung
Verkauf von Küchen
Tel: 05921-722112
voellink@akzent-kueche.de

Mick Haverland

Fachberater
Verkauf von Küchen
Tel: 05921-722112
mick.haverland@akzent-kueche.de

Adrian Shuttlewood

Fachberater
Verkauf von Küchen
Tel: 05921-722112
shuttlewood@akzent-kueche.de

Jos Hermelink

Fachberater
Verkauf von Küchen
Tel: 05921-722112
jos@akzent-kueche.de

Gundi Voellink

Buchhaltung
Tel: 05921-722112
g.voellink@akzent-kueche.de

Jorina Slaar

Backoffice
Tel: 05921-722112
slaar@akzent-kueche.de

Britta Lösing

Backoffice
Tel: 05921-722112
info@akzent-kueche.de

Mounteur
Hermann

Monteur
Klaus

Monteur
Lukasz

Monteur
Mario

Monteur
Mariusz

Monteur
Robert

Monteur
Klaus